minecraft

To forum jest poświęcone grze minecraft.


#1 2012-01-01 20:30:06

szymciox215

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 13
Punktów :   

Coś o minecraft

Witajcie
Jeżeli nie wiecie co to za gra minecraft to tu to napisze.
Minecraft to gra w której się buduje i tworzy się różne przedmioty. Są różne wersje gry minecraft zaczelo się od alphy potem pojawila sie beta a teraz obecnie jest pelna wersja gry 1.0.0.Gre mozna pobrac jak i kupic. Zapraszam na inne polskie forum o minecrafcie w którym sa wstawiane piosenki o minecrafcie nowosci itp mycraft.pl .
Minecrafta stworzyło studio Mojang.
W grze wcielamy sie w postac samotnika chyba że gracie na multi to nie jestes jusz samotnikiem  ale gdy grasz  na single player to jestes sam są trzy stryby gry survival,creative i hardcore jakże i 4 poziomy gry peaceful,ease,normal i hard.
Na pączątku nie masz żadnyh przedmiotów lecz puźniej nazbierasz .To gra 3D stworzona z kwadratów wszystko z kwadratów.Najważniejszy surowiec w grze to drewno bez niego nic nie zrobisz z niego zrobisz patyki crafting table (stół do tworzenia przedmiotów) oraz najslabsze nażędzia kilof,łopate,i topur te nażędzia zrobisz także z kamienia,żelaza,złota i najlepsze z diamentów.W pełnej wersji można czarowac  są wioski mikstury nether (piekło) są także 4 potwory zombi szkielety pająki i endermani są także zwierzęta świnie kurczaki krowy i owce.To wszystko co mam do napisania pa i jeszcze raz zapraszam na mycraft.pl ps to nie moje forum!

Offline

 

#2 2012-01-02 12:58:20

szymciox215

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Coś o minecraft

Witajcie to 2 część Coś o minecraft
Minecraft to pusta kartka i zestaw kredek, ogród i paczka nasion, niezapisana książka i pióro, płótno i paleta farb, pudło z klockami, to program do przelewania wyobraźni na monitor. A dla niektórych: sens życia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zales.pun.pl www.menele.pun.pl www.flyforfame.pun.pl www.asian-dramas-poland.pun.pl www.grapolityczna.pun.pl